همکاری

طراح و الگوساز پوشاک

درباره ریسامان

ریسامان کارگاه و فروشگاه تولید پوشاک کودک و بزرگسال است که به تازگی در شهرک درودگران در آغاز جادهٔ کاشان راه‌اندازی شده و هدفش تولید پوشاک ارزان، باکیفیت و پایدار است؛ که نیازهای کاربر به دوام و کیفیت را به بهترین شکل فراهم کند، هزینهٔ آن کمرشکن نباشد، و به محیط زیست کمترین آسیب را وارد کند. فروش ریسامان مستقیماً به خریدار انجام شده و با از میان برداشتن واسطه، کالای با کیفیت با هزینهٔ مناسب‌تری به کاربران ارائه می‌شود.

ریسامان یک تیم تماماً زنانه است. ما به فرصت‌های برابر برای همه از هر قومیت، پس‌زمینهٔ زبانی و یا افراد با معلولیت جسمی باور داریم و کارخانه امکانات لازم برای کار معلولین را دارد. ما دوست داریم اگر شما سرپرست خانواده و یا فردی با معلولیت جسمی هستید هم برای این کار اقدام کنید تا در صورتی که مناسب این نقش باشید همکار شویم.

دربارهٔ شما

ریسامان یک تیم تماماً زنانه است. ما امیدواریم شما توانایی و روحیهٔ کار گروهی داشته باشید، خلاقیت در تار و پود شما نهفته باشد. با پوشاک به عنوان یک صنعت آشنایی داشته و به آن علاقه‌مند باشید و تفاوت بین دوخت مزونی و تولیدی (سری‌دوزی) بدانید و با پیچیدگی‌ها آن آشنا باشید. با چرخ خیاطی، سردوزی و گلدوزی به طور کلی آشنا بوده و ابزارهای مرتبط صنعت پوشاک (مانند پارچه، نخ، زیپ و دکمه) را بشناسید. همچنین با روندهای جدید طراحی (ترندها) و خیاطی آشنا شوید و آن را با گروه همکاران در میان بگذارید تا از آن برای بهبود طراحی‌ها بهره گرفته شود. باید بتوانید نمونه کارهایی را نشان دهید که توانایی شما را در رسم خلاقانه الگو و دوخت نشان دهد.

شرح وظایف

حقوق و مزایا